Made In China

Forum by Kizi & Malenek


#1 2008-04-28 13:05:33

Kizi_xD

Administratoreczka

3860284
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 1041
Punktów :   
WWW

Hiszpańskie kawały o skąpych katalończykach;)

Hiszpanie na Katalończyków mówią "polacos" (polacy) albo "tacaños" (skąpi).
Dlaczego? Podobno katalończyk ani euro nie przepuści ostatnio wpadła mi w ręce radosna hiszpańska twórczość którą warto się podzielić. Bo śmiech to zdrowie

**Trzej księżą: anglik, francuz i katalończyk, kłócą się o sposoby rozdzielania koszyczka z pieniędzmi po mszy:
ANGLIK: My mamy świetny sposób! Rysujemy na ziemi kółko i rzucamy monety. Te które wpadną do środka ofiarujemy Bogu a reszta dla parafii.
FRANCUZ: Nie! Nasz sposób jest lepszy. Rysujemy pionową kreskę na ziemi i rzucamy monety. Te które spadną na prawą stronę ofiarujemy Bogu a reszta dla parafii.
KATALOŃCZYK: Nasz sposób jest najlepszy!! rzucamy monety w powietrze, TE KTÓRE SOBIE ZŁAPIE BÓG SĄ JEGO A RESZTA DLA PARAFII!

**Pewien katalończyk zrywa tapetę ze ściany gdy nagle odwiedza go przyjaciel:
-A co to? Robisz remont?
-Nie, przeprowadzam się.

**Do domu przychodzi syn pewnego katalończyka, cały rozczochrany, z usmarowaną koszulą, po drodze gdzieś zgubił spodnie... i tata go pyta:
-Co ci się stało?! Płakać się chce na twój widok!
-Patrz tato, wiesz że zawsze nam powtarzałeś żebyśmy jak najwięcej oszczędzali, dzisiaj właśnie biegłem za autobusem żeby zaoszczędzić 100 ptas na bilecie.
-Człowieku!! Coś ty najlepszego zrobił, nigdy więcej nie rób takich głupot, mogłeś biec za taksówką, zaoszczędziłbyś 700 ptas.


Nie Jestem Bez Grzechu - Na Próżno Szukasz We Mnie Anioła

http://img227.imageshack.us/img227/3746/podpisrk6.jpg

Offline

 

#2 2008-06-28 10:59:22

OneLove

Szef wszystkich szefów

10977708
Call me!
Skąd: Polkowice
Zarejestrowany: 2008-03-22
Posty: 933
Punktów :   

Re: Hiszpańskie kawały o skąpych katalończykach;)

Słyszałam ;D
Haha


''Między nami jedna miłość jeden świat
Niech jeden dla drugiego będzie jak brat ''

Offline

 
Forum by Kizi & Malenek ^^ Tu się śmiejemy, tu się dzielimy, rzadko płaczemy, raczej tworzymy.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl